Loading...
 
 
 
Emay ile farklı yaşam alanlarına atılan imza...
   
Firma Misyonu
Çevreye ve insana saygılı, yapılara kaliteli işçilik, malzeme ve estetik ile yaklaşan Emay, kalıcı çözümler ile yapı sektöründe yurt içi ve yurt dışında misyonunu başarı ile yürütmektedir. >>
Kalite Politikamız
Mühendislik, prototip modellemeler, Statik ve Dinamik analizler, Konstrüksiyon modellemeleri, Isıl analizler, Akustik analizler ve Giydirme cephe / Cephe kaplama uygulamalarında >>
Vizyon
•Mükemmellik yolculuğunda tüm paydaşlarını dahil ederek ilerleyen, toplumuna ve dünyaya katkı sunan öncü dünya markası olmak.
•Estetik bakış açısıyla, teknik çözümler ile >>


Geleceği inşa ederken, Kalite ve Estetik doğaya saygı ile bütünleşiyor.

Emay inşaat olarak inşaat sektöründeki tüm faaliyetlerimizi doğaya saygı, kalite ve estetiğin bütünleşmesi, insanımıza ve ülkemize geleceğe özgü kaliteli yaşam alanları sunmanın çabası içinde ve heyecanı ile yürütmekteyiz.

Emay İnşaat olarak felsefemiz, müşteri ve personelimiz ile bir takım ruhu içerisinde çalışmaktır. Her biri alanlarında uzman olan mimar ve mühendislerden oluşan teknik hizmet kadrosu, dinamik, sürekli gelişmekte ve büyümekte olan üretim ve montaj kadrosu ile çalışma ve üretim ekipmanları sürekli yenilenip geliştirilen firmamız, farklı yaşam alanlarına imza atmanın onurunu taşımaktadır.

 
 
 
 
   
 
Copyright © 2011 EMAY CONSTRUCTION Co. Incorporated. All Rights Reserved.